FENA Novost: Zrinjski i u uzvratu bolji od Veleža

Desk FENA

[EMAIL TITLE]

2016-10-26 15:52:56

Zrinjski i u uzvratu bolji od Veleža

MOSTAR, 26. listopada (FENA) – Nogometaši Zrinjskog i u uzvratnom susretu osmine finala Kupa BiH bili su bolji od gradskog rivala Veleža 2:1, te su se s ukupnih 5:1 plasirali u sljedeće kolo.

Prvo poluvrijeme u potpunosti je pripalo nogometašima Zrinjskog koji su zahvaljujući golovima Tonija Jovića u 11. i 18. minuti na odmor otišli s prednošću od 2:0.

U nastavku Velež je puno bolje zaigrao, a nagrada je stigla u 51. minuti kada uspavanost obrane “Plemića” koristi Dino Ćemalović i smanjuje na 2:1.

Tom golu prethodila je akcija Zrinjskog u kojoj je Momčilo Mrkaić pogodio gredu, a lopta se odbila na crtu i nije ušla u gol.

Do kraja susreta igralo se uglavnom između dva šesnaesterca, a bolje prilike imao je Zrinjski.

U 65. minuti Germain Kouadio pucao je s desetak metara ravno u vratara Veleža, a u 90. minuti Miloš Filipović šutirao je glavom no njegova lopta završila je na gredi.