Desk FENA

[EMAIL TITLE]

2016-12-31 18:29:13

Chelsea niže pobjede

LONDON, 31. prosinca (FENA) – Nogometaši Chelseaja upisali su 13. prvenstvenu pobjedu za redom svladavši u okviru 19. kola engleskog prvenstva na svom terenu Stoke rezultatom 4:2 i učvrstili se na vrhu Premiershipa.

Chelsea je vodio 1:0 i 2:1 golovima Cahilla (34′) i Williana (57′), a gosti su se vraćali preko Martinsa Indija (46′) i veterana Croucha (64′). Ipak, pobjedu momčadi sa Stamford Bridgea donijeli su Willian svojim drugim pogotkom u 65. minuti i Diego Costa koji je u 85. minuti postavio konačnih 4:2.

Chelsea sada ima 49 bodova, devet više od drugoplasiranog Liverpoola i deset od trećeg Manchester Cityja, koji će odigrati međusobni dvoboj nešto kasnije u subotu.

U preostalim utakmicama igranim u subotu Burnley je s 4:1 svladao Sunderland, Leicester je s 1:0 svladao West Ham, a Manchester United bio je bolji od Middlesbrougha 2:1.

Gostujuće pobjede upisali su West Bromwich koji je svladao Southampton 2:1 i Bournemouth koji je pobijedio Swansea City rezultatom 3:0.