FENA Novost: Barceloni samo bod kod Real Sociedada

Desk FENA

[EMAIL TITLE]

2016-11-27 23:01:35

Barceloni samo bod kod Real Sociedada

SAN SEBASTIAN, 27. studenoga (FENA) – U posljednjem nedjeljnom susretu 13. kola španjolske nogometne lige Real Sociedad i Barcelona podijelili su bodove odigravši 1:1.

Domaće je u vodstvo doveo Willian Jose u 53. minuti, a izjednačio je Lionel Messi šest minuta kasnije. S obzirom na skromnu predstavu koju su prikazali Katalonci na kraju mogu biti sretni osvojenim bodom.

U ostalim nedjeljnim susretima Alaves je u gostima svladao Villarreal rezultatom 2:0, Atletico Madrid, također u gostima, Osasuna 3:0, dok je Celta upisala domaću pobjedu svladavši Granadu rezultatom 3:1.

Na ljestvici Primere vodeći Real Madrid ima 33 boda, šest više od drugoplasirane Barcelone i trećeplasirane Seville. Atletico Madrid na četvrtom mjestu ima 24 boda, a peti Real Sociedad 23.