FENA Novost: Bundesliga: Bayern bolji od Bayera

Desk FENA

[EMAIL TITLE]

2016-11-26 20:59:54

Bundesliga: Bayern bolji od Bayera

MUENCHEN, 26. studenoga (FENA) – U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 12. kola Bundeslige Bayern je na svom terenu pobijedio Bayer Leverkusen rezultatom 2:1 te se primaknuo vodećem RB Leipzigu na 3 boda zaostatka.

Strijelci za Bavarce bili su Thiaga Alcantare u 30. i Matsa Hummelsa u 56. Minuti susreta, dok je pogodak za goste iz Leverkusena zabio Hakan Calhanoglu u 35. minuti.

U ranijem terminu Eintracht je u Frankfurtu identičnim rezultatom svladao Borussiju Dortmund, dok su četiri utakmice Borussia Moenchengladbach – Hoffenheim (1:1), Koeln – Augsburg (0:0), Hamburg – Werder Bremen (2:2) i Ingolstadt – Wolfsburg (1:1) završile bez pobjednika.

Ne ljestvici vodi RB Leipzig s 30 bodova, ispred Bayerna s 27 i Eintrachta s 24 boda.