FENA Novost: Golom Pjanića reprezentacija BiH vodi na poluvremenu protiv Grčke

Desk FENA

[EMAIL TITLE]

2016-11-13 21:46:32

Golom Pjanića reprezentacija BiH vodi na poluvremenu protiv Grčke

ATINA, 13. novembra (FENA) – Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine vodi s 1:0 protiv selekcije Grčke u susretu 4. kola kvalifikacija za svjetsko prvenstvo u Rusiji 2018.

Jedini gol u prvom poluvremenu susreta u Atini postigao je veznjak reprezentacije BiH Miralem Pjanić, koji je u 32. minutu susreta iz slobodnog udarca matirao golmana Grčke seklecije Karnezisa.

BiH je u prvom poluvremenu bila dosta bolji protivnik na terenu. Bh. nogometaši su imali posjed lopte i kontrolu nad tempom igre, što je rezultiralo s nekoliko odličnih prilika za selekciju BiH.

Edin Džeko je u nekoliko navrata prijetio Karnezisu, a odličnu priliku imao je i Izet Hajrović, čiji je udarac prošao pored stative grčkog gola.