FENA Novost: NBA: Pobjede Orlanda i Clevelenda

Desk FENA

[EMAIL TITLE]

2016-11-06 09:54:24

NBA: Pobjede Orlanda i Clevelenda

ORLANDO, 6. studenoga (FENA/Hina) – Orlando Magic je sinoć pobijedio Washington Wizardse sa 88-86, dok su Philadelphia 76ers bili jako blizu pobjede nad aktualnim NBA prvacima Cleveland Cavaliersima, ali nisu uspjeli.

Ova pobjeda Orlanda je treća u nizu, a najbolji strijelac bio je Jeff Green sa 18 koševa i pet skokova. Wizardse je predvodio Markieff Morris sa 18 pogodaka.

Pobjeda nije bila sigurna do zvuka sirene za kraj kada je Morris promašio pokušaj trice za Washington. Orlando je u zadnjoj četvrtini odigrao sjajnu obranu ograničivši Washington na svega 16 koševa.

Philadelphia 76ers još uvijek čekaju svioju prvu pobjedu ove sezone i sinoć su gotovo nanijeli prvi poraz aktualnim prvacima Cleveland Cavaliersima, javlja Hina.

Najučinkovitiji kod Sixersa bio je Joel Embiid sa 22 koša, a Ersan Iljasova koji je u igru ušao s klupe završio je sa 21 pogotkom. Najbolji strijelac utakmice bio je LeBron James sa 25 pogodaka, osam skokova i 14 asistencija. Kevin Love je dodao 20 koševa i 11 skokova.

Cavsi su utakmicu počeli žestoko i napravili seriju od 20-2. Na kraju prve četvrtine Cavaliersi vode 34-19, a tu prednost povećavaju na čak 18 koševa u drugoj četvrtini. Iako su nakon poluvremena 76ers nadigrali Cavse sa 55-45, u zadnjoj su četvrtini osam puta gubili loptu, od toga šest puta u zadnjih pet minuta.  Na samom kraju utakmice, 76ers su imali priliku za koš, ali je Gerald Henderson izgubio loptu.

4. Denver        2 3 .400  2 1/2
5. Minnesota     1 4 .200  3 1/2