FENA Novost: Nogometaši Zrinjskog ubjedljivi na Otoci

Desk FENA

[EMAIL TITLE]

2016-10-29 16:28:07

Nogometaši Zrinjskog ubjedljivi na Otoci

SARAJEVO, 29. oktobra (FENA) – Nogometaši Zrinjskog danas su na stadionu Otoka pobijedili ekipu Olimpica sa 5:0 (3:0), u 14. kolu BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Aktualni prvak poveo je sjajnim golom Jasmina Mešanovića koji je u 11. minuti “makazicama” pogodio mrežu Dejana Bandovića.

Mostarci su povećali vodstvo u 27. minuti pogotkom Danijala Stojanovića iz kontranapada, a dva minuta kasnije treći gol u prvom poluvremenu postigao je Nemanja Bilbija.

U drugom poluvremnu sa dva pogotka u strijelce se još upisao Ognjen Todorović u 49. i 60. minuti.

“Plemići” su se tako desetom pobjedom, uz tri remija i samo jednim porazom, učvrstili na vrhu tabele sa čak devet bodova više u odnosu na prvog pratioca ekipu Krupe, dok je Olimpic desetim porazom ostao na pretposljednjem mjestu na tabeli.