Pitali smo ljude u Zagrebu o najgorem odgovoru kad su nekome izjavili ljubav: “Hvala”
PROŠETALI smo Zagrebom i pitali ljude koji je najgori odgovor koji su dobili kad su nekome rekli “volim te”, a odgovori su zaista svakakvi. Saznaj više: https://ift.tt/2PCm9or
Nastavi čitati