Objavili kako su ih poslodavci nagradili za rad u pandemiji: “Ovo je ponižavajuće”
JEDNA od stvari na koje nam je pandemija koronavirusa ukazala je činjenica koliko su nam neke djelatnosti neophodne. Tu su u prvom redu medicinski djelatnici, ali i zaposlenici u dućanima te vozači kamiona. Saznaj više: https://ift.tt/2XuB6wk
Nastavi čitati